Klientide tagasiside

Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus on tänulik klientidele ja partneritele inspireeriva koostöö eest!

Saadud materjal oli väga informatiivne ning õppekava struktuur tohutult hästi läbimõeldud. Koolitaja kaasas edukalt õppureid aruteludesse kriitilistel teemadel, millega nii kogenud, kuid ka uued juhid töömaastikul kokku puutuvad. Õppisime rakendama teadmisi praktiliste vahenditena, mille abil läbida keerulisi situatsioone tulemuslikult. Ideaalne, õige info – õigel ajal! Jätkake samas vaimus! Praktiline juhtimiskoolitus: spetsialistist inimeste juhiks, koolitajaks Dmitri Volov.

sisemüügiesindaja

Natali Raudsik

Jätkake samas vaimus! Koolitus oli organiseeritud ja läbi viidud väga hästi. Koolitus “Kõik oluline erisoodustustest sh jõustunud muudatuste praktika”, koolitajaks Aule Kindsigo

raamatupidaja

Maarja Melts, Telia Eesti AS

Üle pika aja kedagi nii meeldivat ja huvitavat koolitajat kuulata oli lihtsalt super! Koolitus “Kuidas juhtida emotsioone?”, koolitajaks Kristel Rannamäe.

personalispetsialist

Lembe Kaljula, Tallinna Tehnikakõrgkool

Väga hea koolitaja. Põhjalik ja huvitav koolitus. Koolitus “Kuidas juhtida emotsioone?”, koolitajaks Kristel Rannamäe.

Siret Remmelg, Tallinna Tehnikakõrgkool

Meeldis, et tegemist oli väikese grupiga, mistõttu sai vahetatud nii kogemusi, kui ka tekkis häid ideid mida ettevõttes rakendada. Koolitaja tõi palju praktilisi näiteid. Kuna meie ettevõttes on ka tootmine, olid näited tootmistööliste ning renditöötajate sisseelamise osas väga vajalikud. Koolitus “Uue töötaja juhendamine ja sisseelamise toetamine töökohal”, koolitajaks Ülle Matt.

personalijuht

Marge Junkur, E-Betoonelement AS

Jäin rahule, sain uusi ideid, praktilisi ja konkreetseid nõuandeid mida ettevõttes rakendada. Koolitaja on oma ala tõeline juht, suurte kogemustega hea esineja. Koolitus “Uue töötaja juhendamine ja sisseelamise toetamine töökohal”, koolitajaks Ülle Matt.

personalijuht

Ene Tüvi, Merko Ehitus Eesti AS

Koolitus oli huvitav ja sisukas. Isiklik kogemustepagas teeb inimese alati huvitavaks. Koolitus “Uue töötaja juhendamine ja sisseelamise toetamine töökohal”, koolitajaks Ülle Matt.

Juss Särekanno, Nordic Hotels OÜ

Head elulised näited. Päevakajaliste probleemide lahkamine. Koolitus “Tööõigusest ja maksudest raamatupidajale”, koolitajaks Mari Rask.

raamatupidaja

Kadi Muttik, Scandagra Eesti OÜ

Ise osalesin koolitusel pakkuja rollis kuid sellest hoolimata oli tegemist väga kasuliku materjaliga. Ka hankija vaates oli tegemist ilmselgelt lausa suurepärase koolitusega. Kõik oli väga selgelt lahti seletatud ja näitlikustatud. Aitäh! Koolitus “Uus riigihangete seadus – hankes osalejate kvalitatiivne valik ja pakkumuste vastavuse kontroll”.

administratiivjuht

Jaanika Hanschmidt, Icefire OÜ

Põhjalik ja professionaalne. Suurepärane kohaolek grupitööga. Koolitus “Edasiside ja jaatav keelekasutus tulemuslikkuse käivitajatena”, koolitajaks Kreet Aun.

peaspetsialist

Külli Post, Töötukassa

Meeldis väga, et koolitaja püsis fookuses ja oskas seostada erinevaid teemasid. Koolitus “Edasiside ja jaatav keelekasutus tulemuslikkuse käivitajatena”, koolitajaks Kreet Aun.

peaspetsialist

Marja Saarma, Töötukassa

Hästi läbi mõeldud, hästi juhitud grupitöö osa. Koolitus “Edasiside ja jaatav keelekasutus tulemuslikkuse käivitajatena”, koolitajaks Kreet Aun.

teenusejuht

Lana Randaru, Töötukassa

Väga pädev ja hea koolitaja. Naljad ja huumorisoon tulid palju kasuks. Koolitus “Tulemuslik värbamine: Kuidas saavutada vastastikune sobivus?”, koolitajaks Tiina Saar-Veelma.

personalijuht

Liisa Lehtmaa, Aalto Eesti OÜ

Suurepärane ning väga soe lektor. Väga head mõtted. Aitäh! Koolitus “Tulemuslik värbamine: Kuidas saavutada vastastikune sobivus?”, koolitajaks Tiina Saar-Veelma.

personalispetsialist

Snežana Sander, APL Agencies OÜ

Soe, siiras, kehastab seda, mida räägib. Koolitus “Tulemuslik värbamine: Kuidas saavutada vastastikune sobivus?”, koolitajaks Tiina Saar-Veelma.

personalijuht

Kristina Uus, Telema AS

Koolitaja oli väga hea, seletas lihtsalt ja arusaadavalt. Näited elust enesest olid väga vajalikud. Koolitus “Ingliskeelsete ametikirjade korrektne vormistus”, koolitajaks Riina Kütt.

assistent

Maris Lillep, Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Suutis luua väga hubase ja vaba keskkonna õppimiseks – suhtlemiseks. Koolitus “Ingliskeelne sõnavara personalitöös”, koolitajaks Riina Kütt.

spetsialist

Helin Süld, Välisministeerium

Selgelt ja pädevalt antud informatsioon. Super hea, pädev koolitaja. Koolitus “Ingliskeelne sõnavara personalitöös”, koolitajaks Riina Kütt.

spetsialist

Larissa Anderson, KIT Finance Europe AS

Registreeri tasuta konsultatsioonile!

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Lisainfo telefonil +372 648 7000

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.