Klientide tagasiside

Excellence'l on olnud kogemust väga erineva valdkonna ettevõtetega. Allpool ülevaade mõndadest tagasisidedest, mis oleme aastatega saanud.

Koolituse "Kuidas juhtida emotsioone?" koolitaja Kristel Rannamäe: Üle pika aja kedagi nii meeldivat ja huvitavat koolitajat kuulata oli lihtsalt super!

personalispetsialist

Lembe Kaljula (Tallinna Tehnikakõrgkool)

Koolituse "Kuidas juhtida emotsioone?" koolitaja Kristel Rannamäe: Väga hea koolitaja. Põhjalik ja huvitav koolitus.

Siret Remmelg (Tallinna Tehnikakõrgkool)

Koolitus "Uue töötaja juhendamine ja sisseelamise toetamine töökohal", koolitaja Ülle Matt: Meeldis, et tegemist oli väikese grupiga, mistõttu sai vahetatud nii kogemusi, kui ka tekkis häid ideid mida ettevõttes rakendada. Koolitaja tõi palju praktilisi näiteid. Kuna meie ettevõttes on ka tootmine, olid näited tootmistööliste ning renditöötajate sisseelamise osas väga vajalikud.

personalijuht

Marge Junkur (E-Betoonelement AS)

Koolitus "Uue töötaja juhendamine ja sisseelamise toetamine töökohal", koolitaja Ülle Matt: Jäin rahule, sain uusi ideid, praktilisi ja konkreetseid nõuandeid mida ettevõttes rakendada. Koolitaja on oma ala tõeline juht, suurte kogemustega hea esineja.

personalijuht

Ene Tüvi (Merko Ehitus Eesti AS)

Koolitus "Uue töötaja juhendamine ja sisseelamise toetamine töökohal", koolitaja Ülle Matt: Koolitus oli huvitav ja sisukas. Isiklik kogemustepagas teeb inimese alati huvitavaks.

Juss Särekanno (Nordic Hotels OÜ)

Koolitus "Tööõigusest ja maksudest raamatupidajale", koolitaja Mari Rask: Head elulised näited. Päevakajaliste probleemide lahkamine.

raamatupidaja

Kadi Muttik (Scandagra Eesti OÜ)

Koolitus "Uus riigihangete seadus – hankes osalejate kvalitatiivne valik ja pakkumuste vastavuse kontroll". Ise osalesin koolitusel pakkuja rollis kuid sellest hoolimata oli tegemist väga kasuliku materjaliga. Ka hankija vaates oli tegemist ilmselgelt lausa suurepärase koolitusega. Kõik oli väga selgelt lahti seletatud ja näitlikustatud. Aitäh!

administratiivjuht

Jaanika Hanschmidt (Icefire OÜ)

Koolitus "Edasiside ja jaatav keelekasutus tulemuslikkuse käivitajatena", koolitaja Kreet Aun: Põhjalik ja professionaalne. Suurepärane kohaolek grupitööga.

peaspetsialist (karjääriteenused)

Külli Post (Töötukassa)

Koolitus "Edasiside ja jaatav keelekasutus tulemuslikkuse käivitajatena", koolitaja Kreet Aun: Meeldis väga, et koolitaja püsis fookuses ja oskas seostada erinevaid teemasid.

peaspetsialist (karjääriteenused)

Marja Saarma (Töötukassa)

Koolitus "Edasiside ja jaatav keelekasutus tulemuslikkuse käivitajatena", koolitaja Kreet Aun: Hästi läbi mõeldud, hästi juhitud grupitöö osa.

teenusejuht (karjääriteenused)

Lana Randaru (Töötukassa)

Koolitus "Tulemuslik värbamine: Kuidas saavutada vastastikune sobivus?", koolitaja Tiina Saar-Veelma: Väga pädev ja hea koolitaja. Naljad ja huumorisoon tulid palju kasuks.

personalijuht

Liisa Lehtmaa (Aalto Eesti OÜ)

Koolitus "Tulemuslik värbamine: Kuidas saavutada vastastikune sobivus?", koolitaja Tiina Saar-Veelma: Suurepärane ning väga soe lektor. Väga head mõtted. Aitäh!

personalispetsialist

Snežana Sander (APL Agencies OÜ)

Koolitus "Tulemuslik värbamine: Kuidas saavutada vastastikune sobivus?", koolitaja Tiina Saar-Veelma: Soe, siiras, kehastab seda, mida räägib.

personalijuht

Kristina Uus (Telema AS)

Koolitus "Ingliskeelsete ametikirjade korrektne vormistus", koolitaja Riina Kütt: Koolitaja oli väga hea, seletas lihtsalt ja arusaadavalt. Näited elust enesest olid väga vajalikud.

assistent

Maris Lillep (Põhja-Eesti Regionaalhaigla)

Koolitus "Finantsanalüüsi praktiline kasutamine ettevõtte igapäevases töös", koolitaja Rita Ilisson: Palju näiteid elust, mis muutsid koolituse selgemaks, huvitavamaks.

analüütik

Eve Jakoobi (ABB AS)

Koolitus "Finantsanalüüsi praktiline kasutamine ettevõtte igapäevases töös", koolitaja Rita Ilisson: Väga hea esineja, toob palju näiteid ning vahelduseks viskab nalja. Suurepärane!

Nadežda Eino (Donoway Eesti Ltd)

Koolitus "Ingliskeelne sõnavara personalitöös", koolitaja Riina Kütt: Suutis luua väga hubase ja vaba keskkonna õppimiseks - suhtlemiseks.

spetsialist

Helin Süld (Välisministeerium)

Koolitus "Ingliskeelne sõnavara personalitöös", koolitaja Riina Kütt: Selgelt ja pädevalt antud informatsioon. Super hea, pädev koolitaja.

spetsialist

Larissa Anderson (KIT Finance Europe AS)

Registreeri tasuta konsultatsioonile!

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Lisainfo telefonil +372 648 7000

Liitu meie pakkumiskirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga