Värbamine

CXS: kuidas saada õiged inimesed õigetesse kohtadesse õigel ajal?

9. jaanuar 2019

Me kõik oleme unikaalsed – meil on erinevad huvid, eelistused, lähenemisviisid eri olukordadele. Mis teeb meid kõiki aga sarnaseks, on see, et meis kõigis on midagi, milles oleme väga head. Selleks et näha inimeste potentsiaali ja võimalusi, töötab CXS International juba üle 15 aasta õppimisele ja analüüsile suunatud arenduslahenduste pakkumisega.

Eesti tööjõuturul valitsev spetsialistide põud paneb kõrged ootused värbamisspetsialistidele, aga ka juhtidele, kes raskelt leitud spetsialiste tööl peavad hoidma – neid motiveerima, arendama ja toetama. Selleks et aidata teha andmetel põhinevaid otsuseid ja seda järjest paremini, on mõistlik kasutada tänapäevaseid lahendusi.

CXS International (CXS) loodi 2000. aastal Norras Conexuse nime all. 2016. aastal otsustati siseneda rahvusvahelisele turule ning laieneti edasi Malaisiasse kui CXS International. Tänaseks on ettevõte esindatud 32 riigis üle maailma ning peamisteks koostööpartneriteks on suurettevõtted ja kohalikud omavalitused.

Eesti tööjõuturul valitsev spetsialistide põud paneb kõrged ootused värbamisspetsialistidele, aga ka juhtidele, kes raskelt leitud spetsialiste tööl peavad hoidma – neid motiveerima, arendama ja toetama. Selleks et aidata teha andmetel põhinevaid otsuseid ja seda järjest paremini, on mõistlik kasutada tänapäevaseid lahendusi.

CXSi lahendused põhinevad akadeemilistel valideeritud uuringutel koostöös koolide, ministeeriumide, haritlaste ja ekspertidega. CXS toetab elukestvat õpet, soovib tõsta teadlikkust iseenda tugevuste ja võimaluste kohta tööl, õpingutes, vabal ajal ning luua tähendusrikast igapäevaelu ületades suuremaid ja väiksemaid väljakutseid.

Kuigi ettevõte tegeleb suuremahuliste andmete kogumise ja analüüsimisega, siis nende peamiseks eesmärgiks ei ole andmed ise, vaid see, mida nende andmetega tehakse. CXS annab inimestele kätte tööriistad andmete lihtsamaks tõlgendamiseks, aga tõelised muutused peavad tulema inimeste enda soovist ning valmisolekust õppida, areneda ja olla paremad.

Iga inimene on väärtuslik ja tänapäeval on juhtide ja personalispetsialistide kohustuseks toetada oma inimesi individuaalselt, just neile sobival viisil. Oleme jõudnud ajajärku, kus organisatsiooni edukaks toimimiseks tuleb vahel koostada ametijuhend ja positsioon inimese järgi.

20. veebruaril 2019 toimuval Värbamiskonverentsil 2019: kuidas teha õigeid värbamisotsuseid?, tutvustavadki CXS Baltics’i tegevjuht Kadi Metsmaa ja Conexuse tootejuht Hans Petter Røkholt uut tööriista Eesti värbamismaastikul ning räägivad, kuidas kasutada andmeanalüütikat ja AI-d nii tööjõupuuduse ajal kui ka normaaltingimustes värbamismaailmas paremate otsuste tegemiseks.

„Iga inimene on väärtuslik ja tänapäeval on juhtide ja personalispetsialistide kohustuseks toetada oma inimesi individuaalselt, just neile sobival viisil. Oleme jõudnud ajajärku, kus organisatsiooni edukaks toimimiseks tuleb vahel koostada ametijuhend ja positsioon inimese järgi.“ ütleb Kadi Metsmaa.

Üks CXSi poolt pakutavatest lahendustest, millest ka värbamiskonverentsil juttu tuleb, on vip24. Peamiselt juhi tööriistana aitab vip24 oma meeskonna tundmises ja juhtimises, aga ka enesearengus ja enda karjääri või ettevõtte jaoks parimate otsuste tegemisel.

Täpsemalt CXSi tegemistest ja lahendustest saab lugeda rahvusvahelisel veebiaadressil www.cxsinternational.com.

Johanna Pukk
CXS Baltics konsultant-projektijuht

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.