Ave Eero

Koolitaja

Ave Eero on koolitajana tegev alates 1994. aastast ning omab täiskasvanute koolitaja (tase 7) kutsetunnistust.

Hariduslikult taustalt on Ave psühholoog, õppinud NLP treeneriks, teadvelolekupõhise omaksvõtmise ja pühendumise treeningu läbiviijaks, meelerahu ja teadveloleku koolitajaks, suhtlemistreeneriks, Gordoni Efektiivsustreeningute instruktoriks. Ta on täiendanud end süsteemse pereteraapia, mänguteraapia, kunstiteraapia, lahenduskeskse lühiteraapia, psühhodraama ja sotsiomeetria valdkonnas.

25 aasta jooksul on Ave koolitanud erinevatel inimeseks olemisega seotud teemadel: eneseareng ja praktiline psühholoogia, suhtlemis- ja mõjutamisoskused, liidrikäitumine ja koostööoskused,  teadvelolekupõhine omaksvõtmise ja pühendumise treening, neuro-lingvistilise programmeerimise (NLP) praktiku, meisterpraktiku ja koolitaja taseme väljaõppekursused.

Koolitajana kannab Avet tugev veendumus, et „igas inimeses on olemas kõik sisemised ressursid, mida inimene õnnestumiseks vajab“. Alati pole nendele ressurssidele lihtne ligi pääseda. Oma rolli koolitajana näeb Ave eelkõige teejuhi ja inspireerijana:  aidata inimestel leida rada sisemise tarkuse juurde ja oma potentsiaal avada.

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.