Tootmise ja müügi koostöö

Juhtimise ja koostöö seisukohalt on tootmisettevõtetes unikaalsed väljakutsed. Tootmine ja müük on juba oma olemuselt vastuolulised ressursijuhtimise seisukohalt. Eduka müügi tagamiseks tuleb võimalikult kiiresti ja kindlalt tagada tellimuste täitmine. Tootmise vaatenurgast on aga oluline tootmistegevust võimalikult efektiivselt planeerida, seda on aga kergem teha, kui tellimustel on pikad järjekorrad ning nõudlus väga täpselt teada.

Koolitusel räägivad kogenud juhtimiskonsultandid ja praktikud kuidas taolistest vastuoludest üle saada ning millised on parimad lahendused tootmisettevõtte efektiivse toimimise saavutamiseks.

Toimumisaeg

27. jaanuar 2015

9.45-10.00 Kogunemine ja hommikukohv

10.00-11.30 Juhtimisväljakutsed tootmisettevõttes

Koolitaja: Jari Kukkonen, koolitaja, juht, ettevõtja

Jari on Vita Longa koostöövõrgustiku looja ja treener. Ta omab 20+ aastat rahvusvahelist kogemust juhtimiskonsultandina ja koolitajana ning sama kaua ettevõtluskogemust omanikuna ja juhina. Ta on konsultantide koolitaja (EAS konsultantide arenguprogramm) ning konsultantide kutsehindaja (Eesti Konsultantide Assotsiatsoon) ning Deloitte juhtimiskonsultatsioonide Baltikumi direktor 2005–2009. Tema põhilised nõustamisvaldkonnad: strateegiad, protsessid, LEAN, juhtimiskvaliteet, kvaliteedijuhtimine, loovus ja innovatsioon, turn around. Jari on süsteemi insener, ärijuhtimise magister, NLP master.

– Miks ressursside (tööjõud ja masinad) täie koormatuse juures tekkib hoopis ebaefektiivsus?

– Kuidas on võimalik, et ressurssi hõivatus võib ebaefektiivsuse tuua?

– Kuidas efektiivsuse paradoks edukalt lahendada?

– Praktilised näited

11.30-11.45 Kohvipaus

11.45-13.15 Müük vs tootmine: kas lõputu katsumus?

Koolitaja: Kristjan Rotenberg, Protsesside arendus- ja kvaliteedijuht – Harju Elekter AS, Juhtimiskonsultant ja koolitaja – Espira OÜ

Kristjanil on üle kümne aasta kogemust protsesside tõhustamise ja juhtimiskvaliteedi vallas. Rahvusvahelise ärijuhtimise magistri kraadi (cum laude) on omandanud EBS-is. Varasemalt on töötanud ettevõtetes Viisnurk, Elcoteq, Marat ja Stoneridge Electronics. Praktiku ja koolitajana on ta muuhulgas aidanud ettevõtteid tootmise, logistika ja planeerimise korralduses, rahulolu küsitluste läbiviimises, protsesside analüüsis ja parendamises, tulemusjuhtimise ülesehitamises, äriplaanide ja arengukavade väljatöötamises.

– Millised on müügi ja tootmise vahelised väljakutsed?

– Kuidas leida ühine keel?

– Kuidas olla valmis reageerima turu muutustele?

13.15-14.00 Lõuna

14.00-15.30 Eri üksuste koostöö ja ühised eesmärgid

Koolitaja: Tiina Rühka,  AS Leibur tootearendusjuht.

Tiina töötab AS Leiburis  tootearendusjuhina alates 2000. aastast. Eelnevalt on ta töötanud 1980 -2000 AS Saile  Aruküla Leivatehases erinevatel ametikohtadel. AS Leibur tootearendusjuhina on tema peamisteks ülesanneteks  innovaatiliste tootearendusprojektide algatamine ja juhtimine, uute toodete väljatöötamine ja olemasolevate parendamine ning  tootearendusprotsesside juhtimine.

Tiina lõpetas 1980.a.Tallinna Polütehnilise Instituudi Keemiateaduskonna toiduainete tehnoloogia eriala. Ta on  enda arendamiseks ja värskete teadmiste omandamiseks osalenud erinevatel kursustel, rahvusvahelistel seminaridel ja kongressidel.

– Eri osakondade sujuv koostöö ühise eesmärgi nimel – kuidas seda saavutada?

– Millised on suurimad takistused erinevate üksuste koostöö vahel? Kuidas erinevad erinevate osakondade prioriteedid ja nägemus?

– Näited – edulood või ebaõnnestumised. Mida nendest on saanud õppida?

Meetodid: lühiloengud ja arutelud

Sihtgrupp:  juhid, tootmisjuhid, müügijuhid, tootmis- ja müügispetsialistid, turundusjuhid, turundusspetsialistid, tootejuhid, tootearendusjuhid, ostujuhid, ettevõtjad, jt.

Koolituse eesmärk: Omandada teadmised ja oskused juhtimisväljakutsetest,  lahendustest tootmisettevõttes ning käsitleda koostöö teemat tootmisettevõttes – millised lahendused on olemas edukaks müügi ja tootmise koostööks.

Toimumisaeg: 27. jaanuar 2015, kell 10.00-15.30 (6 akadeemilist tundi)

Toimumiskoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn)

Maksumus sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, buffet-lõunat, koolitusmaterjale, tunnistust

Tasumine: Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ arveldusarvele: Swedbank IBAN EE74 2200 2210 5162 8618

Loobumine: Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Lisainformatsioon:

Triin Ülesoo
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
projektijuht
E-post: triin.ulesoo@excellence.ee
Tel: +372 648 700
Gsm: +372 515 5502
www.excellence.ee

NB! Koolitaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Registreerimine

Registreerimine

Tootmise ja müügi koostöö

27. jaanuar 2015


Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 43

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 45
€ + km

NB! Registreerides rohkem kui 5 osalejat, küsige personaalset pakkumist

Maksumus
Koolitus Tootmise ja müügi koostöö
Osalejaid
Maksumus
Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 89

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 91
€ + km
Kokku
360 € + km

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.