Spetsialistist juhiks: juht kui motivaator

Mida tähendab sõna “motivatsioon” sinu jaoks? On see midagi, mis inimesi liikuma paneb? On see asi, mille nimel inimesed pingutada viitsivad? Või on see lihtsalt tunne “tahan teha”?

Sellel koolitusel omandavad juhid teadmised sellest, mis inimesi tegelikult töö juures liikuma paneb, ning oskused selleks, et oma töötajaid lisaks palgale edukalt motiveerida. Koolitusel omandatav KOHTUNIK’u mudel aitab mitterahalistel viisidel oma töötajaid motiveerida, neid rohkem tunnustada, kaasata ning inspireerida, et suurendada töötajates tunnet “tahan seda tööd siin firmas selle juhi alluvuses teha”.

Toimumisaeg

8. detsember 2015

Koolitaja Kaido Pajumaa on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna, endine Hansapankur ja ehitusettevõtja, kes peale pankroti üleelamist 2006. aastal oma elule uut mõtet ja väljundeid otsima hakkas. 2008. aastal käivitas ta üheks Eesti populaarseimaks enesearenguportaaliks kujunenud www.sisekosmos.ee, milles kirjutatud lugudest 2014. aasta sügisel raamat “Jalutuskäigud sisekosmoses” ilmus. Täna tegeleb ta valdavalt juhtide ja meeskondade koolitamisega kahel suunal – “Mitterahaline motiveerimine” ja “Enesemotiveerimise kunst”. Kaido töö eesmärgiks on aidata inimestel oma tööst rohkem rõõmu tunda ja anda juhtidele lisaks palgale ka mitterahalisi motivatsioonimeetodeid selleks, et inimesed end töö juures väärtusliku, õnneliku ja kaasatuna tunneksid ning seeläbi rohkem oma töösse panustaksid. Koolitamisega tegeleb Kaido alates 2009. aastast.

9.45- 10.00 Kogunemine ja hommikukohv

10.00-11.30 Töörõõm või Tööpiin – kumb sinu ja sinu meeskonna puhul kehtib?

Me töötame umbes 40 aastat oma elust ja 75% oma ärkveloleku ajast. Kuidas sa sooviksid seda aega mäletada – kas töörõõmu või tööpiinana? Mitte keegi ei soovi oma elu kõige väärtuslikumat aega ära raisata tehes tööd, mida tegelikult teha ei tahaks (olla alamotiveeritud). See kehtib ka töötajate kohta. Just seepärast on väga oluline iga juhi jaoks teadvustada, mida töötajad lisaks palgale töö juures ootavad, sest just selles küsimuses on peidus lahendus inimeste motiveerimisele.

Fookuspunktid:

• Eesmärkide vastuolu – miks tänased töötajate eesmärgid neid eriti ei inspireeri?

• Saavutamise ja Ellujäämise tsoonid tööl – kuidas töötajaid rohkem motiveerivas saavutamise tsoonis hoida, kus ka nende tulemused on parimad

• Seestpoolt väljapoole juhtimine – milleks ja kuidas kujundada positiivne ning innustav sisekultuur, mis töötajad ning kliendid õnnelikud hoiab

11.30-11.45 Kohvipaus

11.45-13.15 KOHTUNIK’u mudel: võti mitterahalisse motiveerimisse

Võttes aluseks esimeses osas saadud teadmised omandavad juhid teises osas praktilise juhtimismeetodi KOHTUNIK, mis annab juhile enam kui 50 konkreetset võtet inimeste mitterahaliseks motiveerimiseks.

K – kiitmine ja tunnustamine

O – ootuste püstitamine ja jälgimine

H – hooliv juhtimine

T – tagasiside andmine

U – usaldusväärse keskkonna kujundamine

N – naeratav suhtumine ja suhtlemine

I – innustamine ja inspireerimine väljakutseteks

K – kaasamine ja koostöö arendamine

13.15-14.00 Lõuna

14.00-15.30 Töötajate sisemiste motivaatorite teadlik arendamine

Tuginedes viimase 50 aasta motivatsiooniuuringutele ja viimase 5 aasta kogemusele meeskondadega räägime motivatsioonist täiesti uue nurga alt. Kõik väline, mis inimesi liikuma paneb, on oma olemuselt manipulatsioon (mitte motivatsioon), sest inimesed teevad tööd selle eest saadava hüve pärast. Motivatsioon on tunne “tahan teha”, mis tekib ainult juhul, kui inimene naudib tegevust ennast. Selles koolituse osas vaatamegi, kuidas motivatsioonipsühholoogia toimib ja kuidas see oma osakonnas tööle rakendada.

Fookuspunktid:

•Sisemised ja välised motivaatorid – kuidas eristada motivatsiooni manipulatsioonist ning kuidas need töötajaid mõjutavad?

•Tulemustasu ohud ja võimalused

•Töötajate tänase sisemise motivatsiooni mõõtmine

Koolituse eesmärk: Koolituse eesmärgiks on aidata juhtidel teadvustada oma rolli juhi kui motivaatorina (tehnilise ja protsesside juhi kõrval). Osalejad omandavad koolitusel enam kui 50 konkreetset mitterahalist inimeste motiveerimise tehnikat, mis aitavad nendel töötajaid rohkem tunnustada, neid täpsemalt oma eesmärkide saavutamise suunas juhendada, neid rohkem kaasata, innustada ning inspireerida.

Sihtgrupp: juhtivad spetsialistid, alg- ja keskastmejuhid, kes soovivad tõsta oma meeskonna motiveeritust

Meetodid interaktiivne loeng, arutelud, grupitööd

Toimumisaeg:  8. detsember 2015 kell 10.00-15.30 ( 6 akadeemilist tundi)

Toimumiskoht:  Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn)

Maksumus sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, buffet-lõunat, koolitusmaterjale, tunnistust

Tasumine: Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ arveldusarvele: Swedbank IBAN EE74 2200 2210 5162 8618 .

Loobumine: Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult hiljemalt 5.detsembriks, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Lisainformatsioon:
Kaire Takjas
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
projektijuht
E-post: kaire.takjas@excellence.ee
Tel: +372 648 7000
GSM: +372 5084673
www.excellence.ee

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Registreerimine

Registreerimine

Spetsialistist juhiks: juht kui motivaator

8. detsember 2015


Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 43

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 45
€ + km

NB! Registreerides rohkem kui 5 osalejat, küsige personaalset pakkumist

Maksumus
Koolitus Spetsialistist juhiks: juht kui motivaator
Osalejaid
Maksumus
Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 89

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 91
€ + km
Kokku
360 € + km

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.