Kuidas sündmused organisatsiooni kasuks tööle panna – kulurealt tulu poole

Edukalt korraldatud sündmus jääb kauaks meelde ning tekitab mõjuvat järelkaja, luues ettevõttest nii oma töötajate kui ka laiema üldsuse jaoks positiivse kuvandi.

Koolitusel anname ülevaate sündmuste korraldamise etiketi ja protokolli peamistest reeglitest ning nende praktilisest kasutamisest. Keskendume peamistele tüüpvigadele, millega igapäevaselt kokku puutume ja mida saaksime vältida. Räägime sellest, kuidas korraldada ettevõttes sündmusi, mis silma paistaksid, kutsuksid inimesi osalema ja ühendaks neid. Arutleme selle üle, mida kujutab endast üritusturundus, kuidas turundusüritusi planeerida, läbi viia, turunduseesmärke saavutada ja tulemusi analüüsida. Anname nõu, kuidas seada sündmuste korraldamisel kindlaid eesmärke, et saada väärtuslikku tagasisidet. Arutleme, kas võtta kogu sündmuse korraldamise eest vastutus enda õlgadele või on siiski otstarbekam kaasata selleks partner.

Toimumisaeg

8. mai 2017

9.45- 10.00 Kogunemine ja hommikukohv

10.00-11.30 Mida peab teadma sündmuste korraldamisel protokollist ja etiketist?
Riina Aasma, Välisministeerium, Eesti EL Nõukogu eesistumise protokollijuht
Vastuvõtud, kohtumised, äridelegatsioonid, ärilõunad ja õhtusöögid.
Kutsed. Tänamine. Visiitkaardid. Enda esitlemine. Pöördumised.
Kuidas koostada menüü- ja kohakaarte, lauaplaane? Lipuetikett.
Riietus

Koolitaja Riina Aasma liitus Välisministeeriumi protokolliosakonnaga 1995. aastal ning on protokollilist silma ja kätt saanud harjutada aastaid samas osakonnas ning ka välisesindustes töötades. Pea kaheksa aastat vedas ta ka Rannarahva Muuseumi töid ja tegemisi. Tagasipöördumine protokollimaailma tuli läbi võimaluse asuda EL eesistumise protokollijuhi kohale. Alates möödunud hooajast loeb Riina diplomaatilise protokolli ja etiketi loenguid Tallinna Tehnikaülikoolis. Riina peab end läbi ja lõhki praktikuks ning arvab, et protokoll on märkide keel ja etikett lihtsalt hea lastetuba. Ta on veendunud, et kõige parema kogemuse ja õpetuse annavad meile isiklikult tehtud vead. Oma lühikeses praktilises ettekandes toetubki ta eelkõige enda kogemusele. Ta puudutab just teemasid, millega igapäevaselt ehk kõige rohkem kokku puutume.

11.30-11.45 Kohvipaus

11.45-13.15 Sündmus – miks, mida ja kuidas?
Hardi Kinnas, Orangetime Event loovjuht
Kuidas planeerida ja korraldada tulemuslikku sündmust, kuidas seada eesmärke ja nendeni jõuda?
Mida erinevate sündmuste korraldamise puhul tähele panna? Riskid ja õnnestumised.
Uued trendid ja suundumused sündmusturunduses. Edutainment – haridus ja meelelahutus
Kasulikud lingid
Praktiline töö

Koolitaja Hardi Kinnas on üks kolmest üritusturundusagentuuri Orangetime asutajatest. Agentuuri meeskond on olnud oma valdkonna teerajajaks juba üle 14 aasta ning on võtnud endale just uued eesmärgid kohaliku turu arendamiseks. Eraettevõtja karjäärile eelnes mitmete aastate pikkune töö konsultandi ja kommunikatsioonijuhina. Hardi usub, et eesmärke saab seada ja tulemusi on võimalik mõõta ka üritusturunduses.

13.15-14.00 Lõuna

14.00-15.30 Kuidas saab sündmusest kommunikatsioonivahend?
Piret Reinson, EAS turundusjuht
Sündmuste läbiviimine ja tulemuste analüüs
Millal korraldada sündmus ise ja millal ja kas tellida idee ja lahendus agentuurist?
Praktilised näited, huvitavad lahendused, soovitused

Koolitaja Piret Reinson on turundus- ja kommunikatsioonivaldkonnas tegutsenud juba üle 20 aasta ning tema ainulaadsus seisneb kõrges kvalifitseerituses mõlemal alal. Suurim osa Pireti karjäärist on kulgenud investeeringute juhtimise valdkonnas ning panganduses. 1999. aastal asus ta ametisse Eesti Ühispanga Varahalduse AS-i turundusjuhina. 2000–2005 oli ta Eesti Televisiooni turundusjuht ning 2006. aastal läks Hansapanka investeerimisvaldkonna turundusjuhiks. Enne 2010. aastal Nordea turundustiimiga liitumist töötas Piret Swedbankis jaepanga turundusjuhina. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis inglise filoloogiat ja majandust ning omandanud rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureusekraadi EBS-is. Magistrikraadi omandas Tallinna Ülikoolis ning magistritöö teemaks oli loomemajandus ja disain.

Koolituse eesmärk: Omandada teadmised ja oskused sündmuste edukaks planeerimiseks, läbiviimiseks, hindamiseks ja partnerite kaasamiseks.

Õpiväljundid: Koolituse tulemusena osaleja:
• on teadlik sündmuste korraldamise etiketi ja protokolli põhireeglitest;
• teab, kuidas planeerida ja korraldada tulemuslikku sündmust;
• on teadlik sündmuste läbiviimisest ja tulemuste analüüsist ning tagasisidestamisest.

Sihtgrupp: Büroojuhid, sekretärid, turundusspetsialistid, turundusjuhid, personalijuhid ja -spetsialistid ning kõik teised, kes organisatsioonides erinevaid sündmuseid korraldavad.

Õppe alustamise tingimused: puuduvad

Meetodid: loeng, arutelud, praktilised ülesanded

Toimumisaeg: 8. mai 2017 kell 10.00-15.30

Koolituse kogumaht: 6 akadeemilist tundi auditoorset õpet

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid: Koolituse läbimisel täies mahus väljastatakse osalejale tõend vastavalt täienduskoolituse standardis sätestatud nõuetele.

Toimumiskoht: Tallinn

Osalemistasu: 209 eurot + 20% km osaleja kohta.

Maksumus sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, buffet-lõunat, koolitusmaterjale, tõendit

Tasumine: Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ arvelduskontole: Swedbank IBAN EE74 2200 2210 5162 8618 .

Loobumine: Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult hiljemalt 2. juuniks, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Lisainformatsioon:
Kadri Liimal
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
Projektijuht
E-post kadri.liimal@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
GSM +372 523 6146
www.excellence.ee
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Registreerimine

Registreerimine

Kuidas sündmused organisatsiooni kasuks tööle panna – kulurealt tulu poole

8. mai 2017


Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 43

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 45
€ + km

NB! Registreerides rohkem kui 5 osalejat, küsige personaalset pakkumist

Maksumus
Koolitus Kuidas sündmused organisatsiooni kasuks tööle panna – kulurealt tulu poole
Osalejaid
Maksumus
Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 89

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 91
€ + km
Kokku
360 € + km

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.