Kuidas juhtida koosolekuid tulemuslikult?

Koolitus aitab analüüsida ja teadvustada koosolekute tulemuslikkuse põhjuseid, et reaalselt koosolekuid läbiviies neid teavustada ja osata tulla toime takistustega.  Aitab leida parimaid võimalikke lähenemisi ja tehnikaid nii tõhusaks ettevalmistuseks kui läbiviimiseks.

Toimumisaeg

25. aprill 2012

Koolitaja Toomas Roolaid lõpetanud Tartu Ülikooli politoloogia eriala. Viimase 10 aasta jooksul on töötanud nii kolmandas sektoris, Rahandusministeeriumis kui ka alates 2007. aastast eraettevõtjana, tegevusalaks strateegilise planeerimise nõustamine ja arutelude juhtimine. Koolitusi viib läbi alates 1999. aastast, keskendudes aktiivõppe võimalustele. Ühiskondlikus elus tegeleb aktiivselt sotsiaalsete ettevõtete
nõustamisega.

Koolituse teemad ja ajakava:

9.45-10.00 Kogunemine ja kohvipaus

10.00-11.30 Koosolekute nähtavad ja nähtamatud probleemid
Analüüsime koosolekuid kahel tasandil: nähtav (eesmärgid, otsused) ja nähtamatu (hirmud, võimumängud, emotsioonid).
Õpime nägema igat probleemi kui sümptomit ja harjume otsima ja leidma
erinevaid põhjusi.

11.30.-11.45 Kohvipaus

11.45-13.15 Juhi positsioon ja mänguruum
Püstitame küsimuse:
Kas ja mil moel saab arutelu juht (koosoleku juhataja) sekkuda ja
suunata koosoleku käiku?
Mis piirab tema rolli ja mis annab suurema mänguruumi?
Arutame läbi olukorrad, kus sisu poolest ebaõnnestunud koosolek võib olla tulemuslik ja vastupidi – sisuline koosolek võib teha organisatsioonile kahju.

13.15-14.00 Lõuna

14.00-15.30 Juhi tööriistakast
Kokkuvõtlikus plokis käime üle arutelu juhi võimalused koosoleku disainimiseks enne selle algust ning võimalused sekkumiseks koosoleku jooksul. Vaatame, mis on igaühel võimalik teha nii koosoleku juhatajana kui ka osalejana.

Sihtrühm: Kõigile, kelle töö eeldab koosolekute kokkukutsumist ja juhtimist. Oluline ka projektijuhtidele või teistele eestvedajatele, kelle töös on olulisel kohal koosolekud erinevate osapooltega. Aga ka inimene, kes peab sageli osalema koosolekutel, saab mõtteid, kuidas suunata koosolekuid sisulisuse ja konstruktiivsuse suunas.

Eesmärgid:
1) Vaadelda ja mõista, millest tulenevad sagedased koosolekutega seotud probleemid ja analüüsida,  miks koosolekud ei ole tulemuslikud.
2) Näha koosoleku juhataja (või arutelu juhataja) võimalikke lähenemisi ja tehnikaid tõhusa koosoleku ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks.

Meetodid: Koolituse käigus analüüsime näiteid, räägime oma lugusid, teeme harjutusi ja diskuteerime.

Toimumisaeg: 25. aprill 2012

Toimumiskoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn)

Maksumus sisaldab: Koolituspäeva, kohvipause, lõunat, koolitusmaterjale

Tasumine: Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ arveldusarvele Swedbank a/a 221051628618.

Loobumine: Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Lisainformatsioon:

Annika Allikas
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
koolitus- ja arendusjuht
E-post: annika.allikas@excellence.ee
Tel: +372 648 7000
Mob: +372 5230 718
www.excellence.ee

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Registreerimine

Registreerimine

Kuidas juhtida koosolekuid tulemuslikult?

25. aprill 2012


Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 43

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 45
€ + km

NB! Registreerides rohkem kui 5 osalejat, küsige personaalset pakkumist

Maksumus
Koolitus Kuidas juhtida koosolekuid tulemuslikult?
Osalejaid
Maksumus
Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 89

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 91
€ + km
Kokku
360 € + km

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.