Kompetentsimudel – kuidas luua ja rakendada?

Iga ametikoht eeldab teatud kompetentse, mis tulenevad tööülesannete tulemuslikuks sooritamiseks vajalikest nõudmistest.  Ametikohast tingitud kompetentsidel on oluline roll nii tööjõu värbamisel,  hindamisel, tasustamisel kui ka töötajate arendamisel ning organisatsiooni eesmärkide seadmisel. Ametikohapõhiste kompetentside määratlemiseks on tõhus kasutada kompetentsimudeleid, mis loovad raamistiku tööülesannete nõuetest ja ootustest.

Koolitusel antakse ülevaade, kuidas koostada hästi töötavat kompetentsimudelit ja kuidas kasutada seda kui tõhusat töövahendit?

Toimumisaeg

9. märts 2016

 9.45- 10.00 Kogunemine ja hommikukohv

10.00-11.30 Kuidas luua ja kasutada tulemuslikku kompetentsimudelit?

Koolitaja Kadri Kütimaa on personalikonsultant If P&C Insurance AS-is ning koolitusvaldkonnas tegev olnud aastast 2003. Kadri on lõpetanud Tallinna Ülikooli andragoogika erialal. Tööalaste põhitegevuste hulka kuulub igapäevaselt koolitus- ja arendustegevuste planeerimine, läbiviimine ja hindamine.

Kompetentsid ja võtmekompetentsid
Kompetentsimudeli kasutusala
Kompetentsimudeli seos organisatsiooni strateegiliste eesmärkidega
Kompetentsimudeli loomine ja juhi roll selles

11.30-11.45 Kohvipaus

11.45-13.15 Kuidas rakendada kompetentsimudelit?

Millele pöörata tähelepanu kompetentsimudelite rakendamisel?
Kompetentsimudeli ühtlustamine
Kompetentsimudeli hindamine ja uuendamine

13.15-14.00 Lõuna

14.00-15.30  Avaliku sektori kompetentsimudeli koostamisest Riigikantselei näitel

Koolitaja Eve Limbach-Pirn on õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat ning töötanud koolitaja, konsultandi ja personalijuhina. Ta on töötanud Sisekaitseakadeemias kolledži direktori ja õppeprorektorina. Alates 2005. aastast tegeleb Eve Eesti tippametnike värbamise ja arendamisega. Riigikantselei tippjuhtide kompetentsikeskuse juhina on ta osalenud Eesti avaliku teenistuse tippjuhtide kompetentsimudelite loomisel ning ehitanud üles süsteemi nende rakendamiseks juhtide valikul, hindamisel ja arendamisel.
Erinevad lähenemised kompetentside mõistele
Kompetentsimudelite kiitus ja kriitika
Kompetentside kasutamine värbamisel, valikul, hindamisel ja arendamisel

Koolituse eesmärk: Omandada teoreetilised teadmised ja praktilised oskused kompetentsimudeli loomisest ja rakendamisest era- ja avalikus sektoris.

Sihtgrupp: Keskastme- ja esmatasandi juhid, personalijuhid, koolitus- ja arendusjuhid, juhtivad spetsialistid jt, kes vastutavad organisatsiooni ja töötajate arengu toetamise eest.

Meetodid: loeng, arutelu, praktilised ülesanded, rühmatöö

Toimumisaeg: 9. märts 2016 kell 10.00-15.30 (6 akadeemilist tundi)

Toimumiskoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn)

 

Maksumus sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, buffet-lõunat, koolitusmaterjale, tunnistust

Tasumine: Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ arveldusarvele: Swedbank IBAN EE74 2200 2210 5162 8618 .

Loobumine: Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest hiljemalt 4. märtsiks, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Lisainformatsioon:

Madli Tõitoja
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
koolitusjuht
E-post: madli.toitoja@excellence.ee
Tel: + 372 648 7000
GSM: + 372 58 160 219
www.excellence.ee

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Registreerimine

Registreerimine

Kompetentsimudel – kuidas luua ja rakendada?

9. märts 2016


Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 43

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 45
€ + km

NB! Registreerides rohkem kui 5 osalejat, küsige personaalset pakkumist

Maksumus
Koolitus Kompetentsimudel – kuidas luua ja rakendada?
Osalejaid
Maksumus
Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 89

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 91
€ + km
Kokku
360 € + km

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.