Elementaarne raamatupidamine

Aegajalt on nii mõnigi meist tundnud, et raamatupidajad räägivad nagu mingis teises keeles. Paljudes organisatsioonides eeldatakse, et juhiabid või assistendid saavad ise lihtsamate või vahel ka keerukamate rahatoimingutega hakkama.
Koolitusel saab ülevaate raamatupidamise sõnavarast, bilansi ülesehitusest, kahekordsest kirjendamisest, maksuarvestuse alustest ja olulistest komponentidest raamatupidamise dokumentides.

Saavutatakse kindlustunne sagedamini ettetulevates raamatupidamist puudutavates küsimustes ning saadakse parem ülevaade finantssõnavarast.

Toimumisaeg

28. märts 2013

Koolitaja Helena Paal on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna 2005. aastal. Peale kõrgkooli lõpetamist jätkanud tööd raamatupidajana. Alates 2010. aastast töötanud lisaks raamatupidamisele ka majandusõpetuse lektorina ja viinud läbi raamatupidamise aluste kursuseid gümnaasiumis.

Koolituse ajakava:

9.45-10.00 Registreerimine ja hommikukohv

10.00-11.30  Raamatupidamise põhimõisted, aktiva ja passiva, tulud ja
kulud 

Bilansi ülesehitus
Varad ja varade katteallikad (kohustused ja omakapital)
Kasumiaruanne
Raamatupidamiskannete moodustamine
Muudatused bilansis peale tehingu kirjendamist
Praktilised ülesanded

11.30-11.45 Kohvipaus

11.45-13.15  Dokumendiliigid  
Müügiarved
Ostuarved
Majanduskulude aruanded
Lähetuse dokumendid
Raamatupidamise seisukohast olulised rekvisiidid
Dokumentidel kajastatud tehingute kirjendamine
Praktilised ülesanded

13.15-14.00 Lõuna

14.00-15.30  Olulisemad tähtajad  
Töötasu maksud
Käibemaks
Praktilised ülesanded
Arutlusring

Koolituse eesmärk: Anda põhiteadmised raamatupidamisest – bilansi ülesehitusest, raamatupidamiskannete moodustamisest ja olulisematest kuupäevadest ettevõtte raamatupidamises.

Sihtrühm: Assistendid, juhiabid, sekretärid, büroojuhid, keskastme juhid ja teised, kes soovivad end antud teemas täiendada

Meetodid:  Aktiivne loeng, harjutused, arutelud, loogikaülesanded. Osalejatel palume hoolitseda selle eest, et koolitusel oleks kaasas arvutustööd kiirendav ja kergendav abivahend, soovitavalt kalkulaator aga sobivad ka mobiiltelefon, tahvelarvuti vms.

Toimumisaeg:  28. märtsil  2013 kell 10.00-15.30 (6 akadeemilist tundi)

Toimumiskoht: Kreutzwaldi Hotell (Endla 23, Tallinn)

Maksumus sisaldab: Koolituspäeva, kohvipause, lõunat, koolitusmaterjale, tunnistust

Tasumine: Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ arveldusarvele Swedbank a/a 221051628618.

Loobumine: Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Lisainformatsioon:

Lisa Kärp
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
projektijuht
E-post: lisa.karp@excellence.ee
Tel: +372 648 7000
Mob: +372 5661 7375
www.excellence.ee

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Registreerimine

Registreerimine

Elementaarne raamatupidamine

28. märts 2013


Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 43

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 45
€ + km

NB! Registreerides rohkem kui 5 osalejat, küsige personaalset pakkumist

Maksumus
Koolitus Elementaarne raamatupidamine
Osalejaid
Maksumus
Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 89

Warning: Undefined variable $event_price_date in /data01/virt72107/domeenid/www.excellence.ee/htdocs/wp-content/themes/excellence/templates/event/event-modal.php on line 91
€ + km
Kokku
360 € + km

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.