Professionaalne partner koolitus- ja arendustegevustes.

 

Koolitus- ja arendusteabevara koostaja

 

Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu liige

 

Professionaalne partner koolitusprotsessi haldamises

Koolituskalender

250+
Koolitajat
600+
Koolitusprojekti
5500+
Koolitatut

Teenused

Koolitusprotsessi haldamine ja juhtimine

Välisteenust pakkuva ettevõttena oleme abiks koolitus- ja arendustegevuste strateegilisel juhtimisel ja haldamisel. Kogemuse põhjal oleme välja töötanud standardlähenemise koolitusprotsessile. Alustame teenuse tellija vajaduste kaardistamisega, mis aitab mõista ettevõtte valdkonna eripärast tulenevaid protsesse ja struktuuri ning võimaldab pakkuda sobivaid lahendusi.

 

Koolituste korraldamine ja koordineerimine

Võtame üle suure osa igapäevatööst hõlmavad administratiivsed ülesanded: koolitusega seotud osapoolte kommunikatsioon, koolitusveebi ja registreerimissüsteemi haldamine, materjalide printimine ja köitmine, koolitaja ja koolituskoha leidmine ning sellega seotud kohustused. Administratiivsetest ülesannetest loobumine võimaldab Teil keskenduda olulisele: koolitusstrateegia väljatöötamisele, töötajate süsteemsele arendamisele, eelarve planeerimisele.

 

Sisekoolitussüsteemi loomine ja juhtimine

Personali arengu toetamine organisatsiooni sisemise potentsiaali abil on järjest enam aktuaalne tulenevalt valdkonna tegevusspetsiifikast ja üha kiiremini muutuvast ühiskonnast. Sisekoolitus on lihtsaim viis toetada organisatsiooni ja personali arengut saavutamaks konkurentsieelist. Tulemusliku sisekoolituse planeerimiseks on vajalik sisekoolituse süsteem.

 

Registreeri tasuta konsultatsioonile!

Registreeri tasuta konsultatsioonile

Lisainfo telefonil +372 648 7000

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Meeskond

Meie jaoks on väga oluline olla oma tegevuses eetilised, pakkuda parimat kvaliteeti ning seada ambitsioonikaid eesmärke, sest "excellence" seda meie jaoks tähendabki. Ent seejuures jäädes organisatsioonidele paindlikuks koostööpartneriks ja pakkuda personali arenguks parimaid võimalikke lahendusi.

Blogi

Liitu meie infokirjaga

Liitu meie pakkumiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.